7 things je o Nickovy

31. srpna 2008 v 20:27 |  Novinky
Video režisér Brett Ratner odhaluje podrobnosti o scénáři -a chválí Miley.
Brett Ratner pracoval například s Madonnou, Mariah Carey.7 things byl pro něj velice zvláštní klip:
"Bylo to strašně těžké video, každý okamžik musel být velice velký,"říká Ratner, podle "MTV News"."Všichni říkají, že velice moc připomíná Madonnu.
Kromě toho on je velice zkušený režisér, na to jak je Miley mladá ji velice dobře ohodnotil."Nejdříve měla vystupovat v jiných botách, ale ona si řekla, že chce jiné a bylo.Má hodně velké charisma a osobnost."
Trochu nedobrovolně zradil Ratner Miley a prozradil, že píseň 7 things je o Nickovy Jonas(15).Ještě než se začal klip natáčet byl Retner u Miley doma na návštěvě."Měla tam hromadu věcí jejího ex-přítele.Špinavé ponožky a fotky pod postelí.
Retner poté dodal: "náhrdelník, který má ve videoklipu jí dal on."
Moje poznámka:Na konci videoklipu Miley náhrdelník políbí a řekne I love you.Mě je jí tak líto..vždyť ona ho pořád miluje x(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Ahojte! Predovšetkým by som sa chcela podakovať predošlej majitelke že si presne mna vybrala aby som sa postarala o tento krásny blog,ktorý je o úžasnej Miley Cyrus. A tým pádom je teraz mojím najväčším snom aby som ju v tomto nesklamala a dúfam že sa mi to podarí , ju nesklamať.
Dalšia vec,ktorú momentálne chcem napísať je že ja som už asi 3-majitelka tohto blogu a ja pevne verím že s Vašou pomocou aj posledná! Dakujem:)