Miley & Mandy are Ivy Leaguers

7. srpna 2008 v 21:07 |  Candids
Miley byla se svojí nejlepší kamarádkou Mandy(Mandy je také její tanečnice při koncertech..). Navštívily místní Ivy patch v Los Angeles v Pátek...je tam s nimi a Mileyna maminka Leticie..A pod tím je ještě dovětek, že její autíčko je zaparkované v místní garáži..:)

Mandy-miley miley-cyrus-mandy-jirouex-ivy-01 Mandy-miley miley-cyrus-mandy-jirouex-ivy-02 Mandy-miley miley-cyrus-mandy-jirouex-ivy-03 Mandy-miley miley-cyrus-mandy-jirouex-ivy-04 Mandy-miley miley-cyrus-mandy-jirouex-ivy-05 Mandy-miley miley-cyrus-mandy-jirouex-ivy-06 Mandy-miley miley-cyrus-mandy-jirouex-ivy-07 Mandy-miley miley-cyrus-mandy-jirouex-ivy-08 Mandy-miley miley-cyrus-mandy-jirouex-ivy-09 Mandy-miley miley-cyrus-mandy-jirouex-ivy-10 Mandy-miley miley-cyrus-mandy-jirouex-ivy-11 Mandy-miley miley-cyrus-mandy-jirouex-ivy-12 Mandy-miley miley-cyrus-mandy-jirouex-ivy-13 Mandy-miley miley-cyrus-mandy-jirouex-ivy-14 Mandy-miley miley-cyrus-mandy-jirouex-ivy-15 Mandy-miley miley-cyrus-mandy-jirouex-ivy-16 Mandy-miley miley-cyrus-mandy-jirouex-ivy-17 Mandy-miley miley-cyrus-mandy-jirouex-ivy-18 Mandy-miley miley-cyrus-mandy-jirouex-ivy-19 Mandy-miley miley-cyrus-mandy-jirouex-ivy-20
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Ahojte! Predovšetkým by som sa chcela podakovať predošlej majitelke že si presne mna vybrala aby som sa postarala o tento krásny blog,ktorý je o úžasnej Miley Cyrus. A tým pádom je teraz mojím najväčším snom aby som ju v tomto nesklamala a dúfam že sa mi to podarí , ju nesklamať.
Dalšia vec,ktorú momentálne chcem napísať je že ja som už asi 3-majitelka tohto blogu a ja pevne verím že s Vašou pomocou aj posledná! Dakujem:)