Biografie

Miley o sobě...

8. srpna 2008 v 18:56
Miley sama sebe popisuje někdy jako 'Nejúžasnější osobu' Myslím si že jsem velice hyperaktivní a bezstarostná, dodala. Dokonce zašla tak daleko, že k sobě domů pozvala královnu popu! Ano, pozvala k sobě Madonnu a řekla že by chtěla být jednou slavná tak jako ona.. že je to její vzor. Chce dělat vše od hudby až po navrhování oblečení.... Jsem teda zvědavá jak to bude vše Miley vycházet..ale přeju jí ve všem hodně štěstí.

Jak šel čas...

8. srpna 2008 v 13:21

Životopis

7. srpna 2008 v 20:35
Miley Cyrus se pravým jménem jmenuje Destiny Hope Cyrus. Když byla malá táta ji říkal Smiley(Smíšek) a později se ze Smiley stalo Miley a to už od té doby zůstalo. Miley je dcerou zpěváka Billiho Roye Cyruse. Už od malička se objevovala v různých reklamách. Největší zlom ovšem nastal, když vyhrála casting na hlavní roli do seriálu Hannah Montana, který je v produkci Disney. Je o mladé 14-leté středočkolačce, která je populární zpěvačkou a hvězdou. To ovšem nikdo neví, protože vystupuje s blonďatou parukou a jménem Hannah Montana a ve škole je to zase jen obyčejná holka. Nikdo neví, že vede 2 životy kromě její rodiny a kamarádů. Z Miley se stala hvězda. V seriálu hraje dokonce se svým tátou, který je také jejím managerem. Miley Cyrus vydala už 2 hudební CD s písničkami, které si sama píše nebo, které si sama píše nebo, které jí píše táta. Písničky se použili také jako soundtrack k Hannah Montana. Hannah Montana vyšlo i na DVD a stal se z toho fenomén. V lednu 2008 se do kin dostal 3-D film Hannah Montana Concert. Miley Cyrus má před sebou jistě slibnou kariéru.
 
 

Reklama
Ahojte! Predovšetkým by som sa chcela podakovať predošlej majitelke že si presne mna vybrala aby som sa postarala o tento krásny blog,ktorý je o úžasnej Miley Cyrus. A tým pádom je teraz mojím najväčším snom aby som ju v tomto nesklamala a dúfam že sa mi to podarí , ju nesklamať.
Dalšia vec,ktorú momentálne chcem napísať je že ja som už asi 3-majitelka tohto blogu a ja pevne verím že s Vašou pomocou aj posledná! Dakujem:)