Blog atd.

Ahoj lidi

1. června 2009 v 17:21 | Crystal
Ahoj milý návštěvníci blogu :-)
Musím vám toho spoustu říct.
Především se musím omluvit za to, že jsem nic nepřidávala.
Hned pár dní po tom, co jsem dostala na starost tento blog jsem psala bývalé majitelce, že ho vést nemůžu, protože mě rodiče poslali na intr kvůli rozvodu. Ale nedostalo se mi žádné odpovědi. Myslela jsem, že teda za mě najde náhradu a bude všechno v pořádku, ale jak se tak dívám, tak ne :-)
To mě moc mrzí, protože je to škoda.
Teďka jsem doma, protože jsem nemocná.Potřebovala bych se s někým domluvit, jestli by to tady nechtěl vést...já opravdu nemůžu. Jsem na tom intru a o prázdninách mám brigádu.
Blog bych předala někomu spolehlivému a tomu, kdo má na to čas.
Tak se ozvěte v tomto článku, prosím.

Děkuju za pochopení

Crystal!!!!

27. února 2009 v 19:56 | Miley-Montana
Ahojky....

Takže.....velice mě zaujaly dvě kočandy,kterým bych tento blog darovala.Zpočátku sem neměla vůbec jasno koho vyberu,ale pak mi došlo,že Cindy už jeden bloček má ( a musím říct že opravdu nádherný,hned jak sem to viděla spadla mi puska xD....nekecám ) takže sem si vybrala Crystal !!!
Byla bych ráda,kdyby si tento blog převzala co nejdřív,atˇ nemusí tolik věcí dohánět:-) a opravdu se omlouvám Cindy,ale když sem viděla její blog tak sem si řekla: Pane jo!! Proč vůbec chce můj blog když má takhle nádherný bloček????Tak to je asi vše!!Tímto se s vámi loučím,ale sem tam tady bude můj desing a někdy sem přidám nějaké články když mě o to Crystal požádá :-) ( třeba proto že někam pojede nebo nebude mít čas ).Byly ste skvělé sbénka a doufám že asponˇ někteří zůstanete i nadále.......Papa

Takže je tady 2. kolo!!!!!

26. února 2009 v 21:40 | Miley-Montana
Ahojky....

Psalo mi hodně holek,ale já si myslím že sem se stejně rozhodla správně!!!Takže váhám mezi Cindy,Crystal,Ivy a Anet. Psala mi i moje drahocené sbénka,ale já si myslím že když už každý má nějaký bloček o Miley,tak by se tomuhle nevěnoval tak jako tomu svému.NO a tak tady je pár otázek na Cindy,Crystal,Ivy a Anet:

1. Umíte s grafikou????(když tak napiště jak dlouho atd....)
2. Mohla bych vám do toho povídat??
3. Byly byste semnou v kontaktu????
4. Mohla bych někdy navrhnout svůj desing???
5. Jsi si jistá,že by tě to bavilo déle a ne že by to byl jenom nějaký úlet????
6. Tady mi plsky napiš tvoje ICQ!
7. Jak dlouho máš ráda Miley??
8. Určitě máš na blog hodně času????


Tak to bylo všechno!!!Vím,že těch otázek bylo hodně,ale já chci aby o blog bylo dobře postaráno a proto vás prosím : PIŠTE ODPOVĚDI PODLE PRAVDY !!!!.....XD.....takže pište a já si jednu z vás vyberu.....

Daruju blog té nejlepší!!!!!Pište komíky

17. února 2009 v 18:22 | Miley-Montana
Ahojky všichni!!!

Tak sem se konečně rozhodla.Já vím že tedˇ nechodík k žádnému sbé a všichni mi tu píšete že vás to štve,nebo jestli sme pořád spřátelení,ale musím k vám být upřímná.Miley mě nějak přestala bavit!!! Já vím,každý mi to tedˇ asi vyčte.A proto sem se rozhodla,že blog dám někomu,kdo se o něho bude dobře starat.Takže začíná něco jako konkurz!!!Dám ho té,která se mi bude zdát nejlepší!!!takže všichni,kdo by chtěli pokračovat v mém díle,tak napište komík!!!!!!Vím,že Miley má hodně fanoušků a každý den si o Miley zakládá blog plno holek a tak to jedné usnadním!!!!!...TAKŽE PIŠTE....!!!!!!

Čawec

2. února 2009 v 15:05 | Kakyna
Čawec lidičky já sem nová spoluadminka tohoto blogu.Moje přezdívka je Kakyna a taky mám blog(tady).Miley-Montana mě poprosila jestli bych jí s tímhle blogem nepomohla a já souhlasila jelikož mám taky blog o Miley tak newsky budu přidávat z něj(budu z mého blogu kopírovat bez zdroje).No to je ai tak všechno.Tak zatím pá.

News o blogu + Kontrola sb !!!!

30. ledna 2009 v 21:18 | Miley-Montana
Ahojte lidišky!!!!!

Poslední dobou sem píšu celekm často.No tentokrát vám musím ohlásit 2 newsky !!

1. S blogem mi odedneška bude pomáhat moje nejskvělejší sbénko ( mám ráda všechny své sbé ale s Kakynou si píšeme často přes icq takže mi celkem přirostla k srdíčku ) Kakyna.

2. Musím ohlásit kontrolu sbé!!!! Totiž všimla sem si,že si mě plno sbének smazalo ze seznamu svých sbé. Vůbec nevím proč,když sem měla blog pozastavený tak ste mě přece nemohly zařadit do kontroly sbé !!!! Fakt nevím.takže jestli chcete zůstat napište do komíků:

1. Přezdívku
2. Adresu blogu

To je všechno!!! vím,že poslední dobou toho po vás chci mnoho,ale slibuju,že tohle je poslední věc,kterou po vás vyžaduji!!!!

Jsem zpátky !!!!!!

29. ledna 2009 v 19:31 | Miley-Montana
jak jste si jistě všimly,nebyla sam tady dost dlouho a to proto,že sem měla hodně práce dohnat výzo na slušnou úrovenˇ a povedlo se mi to ( vyznamenání ).Sem štˇastná,že mi to takhle pěkně vyšlo.

Pro Sbénka!!!! Přečíst všichni !!!!

Rozhodla sem se stanovit nějaké pravidla pro mé milované Sbé.Tedy jestli chcete být mými sbé i nadále,nemělo by vám vadit když :

1. Budu na váš blog chodit jednou za 3 dny

2. Budete mě mít v seznamu svých sbé ( to není úplně pravidlo,ale všimla jsem si,že mě tam někteří ještě stále nemají )

3. Mám vás všechny moc ráda!!!!!

jestli souhlasíte,tak napište do komentářu:

1. Přezdívku
2. Název blogu
3. Jestli souhlasíte nebo ne

Děkuju vám všem mockrát!!!!!!

Pro sbé!!!

20. ledna 2009 v 20:53 | Miley-Montana


Jak ste si všimly,žádné novinky tu poslení dobou nepříbývaly a tak sem to dneska dohnala.Vůbec nestíhám a proto pozastavuji blog do konce tohoto týdne!!! do 23.1. 2009
Sbé oběhnu jakmile se dostanu na počíteč ( předpokládám že to bude tento pátek xD ).....
tak se na mě prosím vás nezlobte a vynechte mě prosím z kontrol sbének,protože mi věřte,že bych nerada stratila anin jedno sbé!!!!!.....Lafkuju vášs všechny!!!!!

Malilinké pozastávko....!!!

11. ledna 2009 v 17:30 | Miley-Montana

Musím se všem svým sbé omluvit!!!! Za co??? Tedˇ poslední dobou vás všechny flákám,ale nedělám to schválně!!!! Mám tedˇ hodně učení a všechno se to na mě najednou nazhromaždilo!! Tak vám musím oznámit,že tento týden nebudu obíhat své sbé,ale budu se učit!!!
Doufám ,že to všichni pochopíte a vynacháte mě z kontrol sbé atp.....Novinky ale stále budu přidávat,protože to moc práce ani času nezabere!!!!To je jedinné plus toho malilinkého pozastávka xD.....tak se mějte hezky a za týden vám to všem vynahradím!!!!

Kontrola SB

9. ledna 2009 v 14:59 | Miley-Montana
1-43p.jpg Miley Cyrus image by Jonasrockxoox

Je tady další kontrola SB.Dávám vám časík do 10.1. 2009 20:30 a ti co nenapíšou ,nedávám druhou šanci!!! Do komíků mi napište:

1. Přezdívku
2. Adresu blogu
3. Chceš být mým sbé???
4. Jestli ano,tak přoč????

Doufám,že napíšou všichni.....

Veselé vánoce všem!!

24. prosince 2008 v 15:26 | Miley-Montana
Po roku jsou zpět!!!! Všichni je dlouho dopředu očekáváme.Vánoce!!!!Veselé vánoce všem mým sbé a lidem co navštěvují můj blog!!!Bohatého ježíška,zdraví,lásku a abyste všichni našli pod stromečkem to,co si nejvíce přejete!!!! Veselé vánoce všem přeje Miley-Montana...muck :-*

Tady sem pro mé milované sbé něco vyrobila,doufám že se líbí!!!!

Třídění sbének

23. prosince 2008 v 23:33 | Miley-Montana
Rozhodla sem se roztřídit své sbénka,protože jich tu mám hodně a některé ke mě vůbec nechodí......

Zůstávají :

Seš new sbé takže uvidím.....zatím super !!!!
Obě dvě mají stejnou přezdívku,takže mě napadlo ,jestli bych si jednu z nich mohla přejmenovat....jinak taky sem spokojená
Moc nepíše komíky takže bych uvítala kdyby se zlepšíla!!! Ale je skoro new sbé takže jí dám ještě šanci !!
Momentánlně má na blogu menší pauzu a je super sbé takže ji mazat určo nebudu
Uvítala bych,kdyby častěji chodila na můj blog!!!!! Ale dám ji ještě šanci.....doufám že se zlepší!!! Mocky lafkuju
To samé jako u CupCakE G!rL !!!
Jsem trochu sklamaná!!!!.....Napsala sem na blog ,že nestíhám a ,že mě plsky nemažte a do žádných kontrol nepočítejte!!!!! Mno ,ale ty si mě i přez to vyloučila ze svých sbé!!!!....taky de vidět že na můj blog hodně nechodíš!!!! Ale napsala sem si tě do sbé co zůstávají kdybys změnila názor!!!!
Mno!!! Byly časy kdy si ke mě chodila,ale tedˇ už nechodíš a já nevím čím to je ,ale věřím ,že toho máš hodně tak ti dám ještě šanci!!!!
Super sbé!! Muck :-*
Seš skvělá ale byla bych ráda,kdybys ke mě začla chodit a sem tam napsat komík...!!!!
Asik nemáš časík když ani nepřidáváš žádné rubriky na blog takže určo zůstává!!!!
To samé jako u sMILEY !!!
Není co řešít!!....jenom bys na můj blog mohla začít více chodit a napsat nějaký ten komík!!!!
To samé jako u Kačule!!
Bestovní sbé !! Jen tak dál....
Tedˇ má na blogu pozastávko takže určo nesmažu!!!
Super sbé ,ale mohla bys psát víde komíků!! Ale mám tě mocky ráda :-*
Vůbec mi na blog nepíšeš!!!..:-(.....nevím čím to je :-(
Sem s tebou spokojená,jenom piš více komíků!!! :-*
Mám tě mocky ráda ale začni plsky více chodit na můj blog!!!! :-*
Bestovní sbénko!!!!
Mohla bys ke mě začít více chodit!!!!
Super sbé jenom bys mohla více navštěvovat můj blog!!!! :-)
Sem s tebou spokojená,jenom piš více komíků!!!! :-)
Mno já nevím!!!...Budˇ na tom nejsi s časem zrovna nejlíp,nebo ke mě nechceš chodit???...já fakt nevím!!!....ale atˇje to ,co je to ,mám tě pořád ráda :-)
Seš taky good sbé!!! Jenom častějc přijdi na můj blog!! :-*
Na začátku upa moc nej sbé,ale pak si ke mě přestala chodit,ale i tak vždycky přijdeš a nějaký ten komík napíšeš takže seš skvělá!!! :-*
Bestovní sbénko!!! Mení co dodat!!!! :-)
Suprovní sbénko,jenom bych uvítala,kdybys chodila na můj bloček trochu více!!! :-)
Taky na můj blog nechodíš zrovna často,jenom když chceš napsat ,že je na tvém blogu bleskovka nebo nějaká menší soutěž!!!! A když mě teda budeš chtít smazat tak mi pisni na blog!!!!Jenom chci abys věděla,že mě to bude mrzet :-(
Jujky...je to moe nej zlatíčko!!!! Upa moc bestovní sbénko a nechci tě nikdy stratit zlato
moe!!!! Muck :-*
Taky moc good sbénečko!!!..:-*

Vyřazuju:


A nazávěr,mám vás všechny mocky ráda!!!!A pro ty,které vyřazuju: tohle je konečné rozhodnutí!!! Moc mě to mrzí ,ale nedali ste mi na výběr!!!!!!!

Pro všechny Sb !!

22. prosince 2008 v 20:42 | Miley-Montana
thanks_giving_day_parade_Miley_2

Omlouvám se všem svým Sbé,ale vůbec nestíhám.Tedˇ před vánoci mám hodně nabitý program ( nakupování dárků na poslední chvíli atd....) takže sem ráda když něco přidám na blog. Všem Sb: nemažte si mě,určo se polepším!!!!.......díky moc.....

Omlouvám se !!!!

11. prosince 2008 v 21:04 | Miley-Montana

thanks_giving_day_parade_Miley_2
Moc se omlouvám svým skvělým sbénkům,ale tyto 3 dny sem neměla moc časík na blog.Furt bylo něco a taky škola !!!! Takže jsem asponˇ něco přidala na blog ,aby se neřeklo!!!!Ale sbénka oběhnu úplně všechny a to zítra a pak už by to mělo být v pohodě takže prominˇte mi to.A kdyby jste měli na blogu nějakou kontrolu nebo něco takového,tak tam napíšu až zítra.A kdybych to náhodou nestihla tak mě plsky nemažte!!!!....MÁM VÁS VŠECHNY MOC RÁDA !!!!!...Papa zítra :-*

PRO VŠECHNY SBÉ!!( PŘEČTĚTE SI TO CELÉ PLSKY )

1. prosince 2008 v 21:57 | Miley-Montana


Moc se omlouvám svým sbénkům,které všechny mocky lafkuju,jenomže tedˇ nemám skoro vůbec časík,protože můj bráška je v nemocnici a tak se snažím být co nejvíce s ním......nebojte....není to nic až tak vážného.No ale přece jenom je to můj bráška a při těžkých chvílích se snažím být s ním. Moc se o něho bojím takže mě plsky pochopte,kdyby něco tak mě vynechejte z kontrol sb a hlavně si mě nemažte!!!!!Moc vám všem děkuju,vím že ste skvělé sbé a že to pochopíte.....jinak na blog budu dále přidávat protože to nezabere až tolik času,ale sbé nějakou dobu obíhat nebudu. Moc vám děkuju.....tak papa ( brzy se všechno budu snažit napravit.....)

Odjíždím !!!!!!

27. listopadu 2008 v 21:09 | Miley-Montana
Obrázek “http://i194.photobucket.com/albums/z241/ModestMiley15/Blends/blend1.png” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.

Áhojky všichni !!!!

Prominte mi všichni,že sem ted moc nepřidávala,ale dneska sem to tak trochu dohnala.Bohužel dneska už sbénka nestihnu oběhnou,protože balím ( všechny vás mocky lafkuju moje lásky netové muck :-* ) Nestíhám ze dvou důvodů:

1. Musím trochu myslet na školu :-)....co by ze mě pak bylo??.....xD
2. Jedu do Prahy :-)

No a ten důvod,proč nebudu přidávat články na blog o víkendu je ten,že budu v Praze.Takže menší správička pro všechny Sbé: Nemažte si mě plsky!!!!!! Po příjezdu z Prahy všechno doženu a komíky napíšu.V neděli k večeru už tu nějaký ty články budou a oběhnu Sbé.Aspon doufám,protože budu hodně unavená,ale na vás si časík vždycky najdu.......takža papa muck :-*

ICQ

18. listopadu 2008 v 16:49 | Miley-Montana
Ahojte.....takže sem si speciálně pro vás ,moje sbénka,založila icq....protože to moje icq už je totálně přeplněné a nechce se mi třídit tak sem si ho radši udělala....no a můžeme drbat o všem a líp vás všechny poznám....P.S.....nebo mi do komíků napište číslo a já si vás přidám....xD

ICQ číslo: 402 725 681
ICQ přezdívka: Miley_Muck:-*

Byla bych ráda kdyby si mě přidali všechny sbénka......takže na co ještě čekáte????.....miley-cyrus_dot_com-modelingset14-032

Sbéčka které mažu!!!:..

4. listopadu 2008 v 20:29 | Miley-Montana
Ahojte všichni!!!

Nedávno sem tu měla kontrolu Sbéček číslo 2.....no nenapsalo se mi pod článek 8 Sb,tak sem se rozhodla,jestli mi napíšou důvod proč nenapsali komík,když sem tady ten článek měla 4 dny.....nechápu to....no ale dávám vám na to jeden den.....pak automaticky mažu......tady jseou:
The image “http://mileyphotos.net/albums/photoshoots/Mileys%20Sweet%20Sixteen%2C%202008/normal_3.jpg” cannot be displayed, because it contains errors.

Znovu pro Sbéčka!!!!

1. listopadu 2008 v 17:33 | Miley-Montana
Ahojte!!!
Pro sbé.....pochopili ste to špatně....když sem napsala že je to kontrola číslo 2. a že máte do komíku napsat jestli chcete zůstat tak sem myslela že mi tam napíšete:

1. svůj blog
2. přezdívku
3. rozhodnutí jestli chcete být mýmy sbé i nadále nebo ste si to rozmysleli

Ti,co sem nenapíšou žádný komík,tak je automaticky mažu....pište do 3.11. 20:00 hodin....
Tak to bylo i minule.....tak se omlouvám že sem vám to nenapsala.....takže všechny sbé tohla napsat......díky moc.....tak pištemiley cyrus 2008 mtv vmas 01

POZOR SBÉČKA!!!!!!

1. listopadu 2008 v 15:01 | Miley-Montana
Rozhodla sem se udělat KONTROLU SBÉNEK ČÍSLO 2. !!!!!
Protože sem si všimla že mám opravdu jenom pár opravdu mooooc dobrých sbéček...( nebudu jmenovat plotože bych určo na nějaké zapoměla...x)..)....no a jinak sem z mých Sb skoro nikdo nechodí....takže ti ,co se sem nezapíšou do 4.11. 20.00 hod. , tak si je automaticky mažu....nedávám už žádnou druhou šanci jako minule.....myslím si ,že není to takový problém mi napsat komík,když vám na to dávám 4 dny....samozřejmě se to netýká těch,kteří mají pozastavený blog nebo má na blogu článek o tom že teď nestíhají apod.......TAK PIŠTE!!!!Image and video hosting by TinyPic
Vím že to s Miley nemá nic společného,ale taky se mi mocky líbí nick Jonas z JB a našla sem s ním skvělou animku tak sem ji sem dala....je tak sladký.....x)
 
 

Reklama

Ahojte! Predovšetkým by som sa chcela podakovať predošlej majitelke že si presne mna vybrala aby som sa postarala o tento krásny blog,ktorý je o úžasnej Miley Cyrus. A tým pádom je teraz mojím najväčším snom aby som ju v tomto nesklamala a dúfam že sa mi to podarí , ju nesklamať.
Dalšia vec,ktorú momentálne chcem napísať je že ja som už asi 3-majitelka tohto blogu a ja pevne verím že s Vašou pomocou aj posledná! Dakujem:)